MENU

HOTEL GRYF – TANIE NOCLEGI W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM

Polskie wybrzeże to jeden z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych regionów naszego kraju. Województwo pomorskie tętni bowiem życiem przez cały rok, oferując turystom wiele kurortów czy atrakcji. Aby jednak z nich skorzystać, należy przede wszystkim znaleźć odpowiednie zakwaterowanie. Wszystkich odwiedzających Pobrzeże Kaszubskie zapraszamy do Hotelu Gryf w Kościerzynie. Można znaleźć w nim noclegi zarówno indywidualne, jak i dla grup w przystępnej cenie – z podstawowym wyposażeniem, całodobową obsługą oraz monitorowanym parkingiem. Wygodna lokalizacja, życzliwy personel i przytulna atmosfera czyni to miejsce przyjaznym dla każdego, kto na Kaszubach pragnie odpocząć od codzienności.

HOTELOWA RESTAURACJA – NAJLEPSZE PRZYSMAKI REGIONU POMORSKIEGO

Dobre, lokalne jedzenie stanowi jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych. Dzięki nim można nie tylko poznać nowe smaki, ale także historię danego regionu. Restauracja Hotelu Gryf to chętnie odwiedzane miejsce na mapie punktów gastronomicznych w województwie pomorskim. W jej aktualnej karcie menu znaleźć można różnego rodzaju dania charakterystyczne dla Ziemi Kaszubskiej, skomponowane wyłącznie ze świeżych produktów pozyskiwanych od miejscowych dostawców. Dodatkowo smaczną kuchnię doskonale uzupełnia przestronne, klimatyczne wnętrze. Oprócz tego, zachęcamy również do odwiedzin pierogarni, serwującej pierożki nadziewane smakołykami charakterystycznymi dla Kaszub. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych przez turystów punktów gastronomicznych na mapie województwa pomorskiego. Co więcej, chcąc wyjść naprzeciw wszelkim potrzebom naszych gości, proponujemy także smaczny catering. Usługa ta stanowi doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy preferują spożywanie posiłków w pokoju hotelowym lub domowym zaciszu.

SPRAWDZONE SALE BANKIETOWE – POMORSKIE

Planujesz ślub i poszukujesz klimatycznego miejsca na wesele w regionie pomorskim? Zapraszamy do Hotelu Gryf w Kościerzynie! Oferujemy kompleksową usługę organizacji wesel, dzięki której dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Co więcej, dysponujemy przestronnymi salami bankietowymi o różnej wielkości i aranżacji, dlatego jesteśmy w stanie zaaranżować również inne uroczystości. Mieszkańcy województwa pomorskiego mogą uczcić w naszym Hotelu urodziny, konsolacje oraz imprezy integracyjne. Oprócz tego, dostępna sala doskonale sprawdzi się również na komunię, chrzciny, a także różnego rodzaju konferencje. Doświadczenie i zaangażowanie personelu sprawi, że każde spotkanie będzie przyjemnie spędzonym czasem spełniającym wszelkie potrzeby oraz oczekiwania.

Oferta