MENU

HOTEL GRYF – WYJĄTKOWE MIEJSCE NA PRZYJĘCIE WESELNE

Wesele to szczególny dzień, który wymaga niepowtarzalnej oprawy. Jeżeli poszukujesz dobrze zorganizowanego miejsca na wesele oraz ewentualne poprawiny, Hotel Gryf w Kościerzynie zaprasza do zapoznania się z aktualną ofertą. Proponujemy kompleksową obsługę całej uroczystości, która spełni oczekiwania Pary Młodej i gości. Organizacja wesel to nasz chleb powszedni. Gwarantujemy nie tylko bogate menu składające się zarówno z ogólnopolskich przysmaków, jak i tych charakterystycznych dla Kaszub. Do dyspozycji oddajemy także atrakcyjne, dobrze wyposażone zaplecze noclegowe dla zaproszonych gości, które pomieści aż 75 przybyłych osób. Jako doświadczeni specjaliści w tym zakresie, możemy również zadbać o odpowiednią oprawę muzyczną czy dekoracje. Oprócz tego, jesteśmy w stanie zorganizować profesjonalnego fotografa czy kamerzystę. W zależności od oczekiwań, zapewnimy także ciekawe weselne atrakcje.

KOŚCIERZYNA I OKOLICE – MALOWNICZE TŁO SESJI ŚLUBNEJ

Marzysz o pięknym ślubie w niezwykłym miejscu? Wybierz Hotel Gryf zlokalizowany w województwie pomorskim. Znajduje się on zaledwie kilka kroków od Starego Miasta Kościerzyny. Stanowi ono idealne miejsce na wykonanie pięknej pamiątkowej sesji zdjęciowej z charakterystycznymi elementami architektury w tle. Jeśli interesuje Cię dobrze zorganizowane przyjęcie weselne – z kompletnym wyposażeniem, profesjonalną obsługą i wyjątkowym krajobrazem, zapraszamy do kontaktu. Z naszym wsparciem wesele marzeń stanie się możliwe!

OFERTA WESELNA HOTELU GRYF – DODATKOWE INFORMACJE

Całkowity kosztorys uroczystości uzgadniany jest indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami i potrzebami Młodej Pary oraz opisany szczegółowo w zawieranej umowie o wykonanie bankietu w wybranej sali na wesele.

Znajdujemy się w samym centrum Kościerzyny przy drodze krajowej A20, 200m od dworca autobusowego, 1,4 km od Dworca PKP i 50 m od Starego Miasta.

WESELE W HOTELU GRYF TO:

W związku z tym, że zależy nam na zapewnieniu Państwu najlepszych doświadczeń, przygotujemy szczegółową ofertę dopiero po dokładnym zapoznaniu się z Państwa indywidualnymi potrzebami.

 

KONTAKT I REZERWACJE:
+48 604 548 939
e-mail: koscierzynahotel@gmail.com

Zobacz, jak wygląda wesele w naszej restauracji