MENU

RESTAURACJA KASZUBSKA – SMACZNE POSIŁKI O KAŻDEJ PORZE DNIA

Przytulny pokój i smaczny posiłek to nieodłączne elementy udanego wypoczynku. Nasz Hotel oferuje nie tylko wygodny nocleg, ale także dobre jedzenie, które idealnie odzwierciedla Kaszuby. Serwujemy m.in. zupy, dania mięsne, ryby oraz desery skomponowane wyłącznie ze świeżych, lokalnych produktów. Jako restauracja kaszubska współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Dzięki temu możemy zaproponować swoim gościom regionalne, aromatyczne przysmaki, podawane dodatkowo przez doświadczoną i miłą obsługę. Restauracja w Kościerzynie to niezwykle klimatyczne miejsce, które zachwyca kuchnią i przytulnym klimatem. Zachęcamy do odwiedzin.

CATERING HOTELOWY – POLECANY W SZYMBARKU I NIE TYLKO

Nasi kucharze, chcąc zabrać gości w kulinarną podróż, pełną tradycyjnych smaków, dokładają wszelkich starań, by stworzyć menu ze starannie dobranych receptur. W hotelowej restauracji serwujemy posiłki nie tylko na miejscu. Dostarczamy je również do naszych klientów i na specjalne uroczystości. Nic więc dziwnego, że oferowany catering jest tak popularny. Realizujemy zamówienia na smaczne posiłki w konkurencyjnych cenach na terenie takich miejscowości, jak Szymbark, Bytów, Starogard Gdański.

PRZYTULNY BAR W CENTRUM KOŚCIERZYNY

Kaszuby to region o niesamowitej historii, wyjątkowych zwyczajach oraz smacznej kuchni, którą warto poznać. Odwiedzających województwo pomorskie zachęcamy zatem do skorzystania z oferty baru znajdującego się w samym centrum Kościerzyny. To przestronne, jasne oraz klimatyczne wnętrze, wyposażone w stylowe dodatki i smaczną kuchnię. Ponadto profesjonalna obsługa baru serwuje smaczną kuchnię. Jest to zatem wyjątkowe miejsce, w którym warto spędzić czas.