MENU

RESTAURACJA KASZUBSKA – SMACZNE POSIŁKI O KAŻDEJ PORZE DNIA

Przytulny pokój i smaczny posiłek to nieodłączne elementy udanego wypoczynku. Nasz Hotel oferuje nie tylko wygodny nocleg, ale także smaczne dania regionalne. Serwujemy m.in. zupy, dania mięsne, ryby oraz desery skomponowane wyłącznie ze świeżych, lokalnych produktów. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Dzięki temu możemy zaproponować swoim gościom aromatyczne przysmaki, podawane dodatkowo przez doświadczoną i miłą obsługę. Restauracja w Kościerzynie to niezwykle klimatyczne miejsce, które zachwyca kuchnią i przytulnym klimatem. Zachęcamy do odwiedzin.

CATERING HOTELOWY – SMACZNE DANIA W PRZYSTĘPNEJ CENIE

Interesują Cię polecane restauracje w Kościerzynie? Zajrzyj do Hotelu Gryf! Jesteśmy miejscem, w którym nasi kucharze, chcąc zabrać gości w kulinarną podróż, pełną tradycyjnych smaków, dokładają wszelkich starań, by stworzyć menu ze starannie dobranych receptur. W hotelowej restauracji serwujemy posiłki nie tylko na miejscu. Dostarczamy je również do naszych klientów i na specjalne uroczystości. Nic więc dziwnego, że oferowany catering jest tak popularny w całym powiecie, którego siedzibą jest Kościerzyna. Realizujemy zamówienia na smaczne posiłki w konkurencyjnych cenach. Oferujemy jedzenie, które pozwoli poznać królujące w tym regionie smaki. Zapraszamy do współpracy. Punkt gastronomiczny Hotelu Gryf to jedna z częściej odwiedzanych restauracji w Kościerzynie. Przyjdź, a następnie wypróbuj dania z aktualnego menu. Kiedy jednak nabierzesz ochoty na spożywanie świeżych przysmaków w domowym zaciszu, skorzystaj z oferowanych przez nas usług jedzenia na dowóz.

PRZYTULNY BAR W CENTRUM KOŚCIERZYNY

Kaszuby to region o niesamowitej historii, wyjątkowych zwyczajach oraz smacznej kuchni, którą warto poznać. Odwiedzających województwo pomorskie zachęcamy więc do skorzystania z oferty baru znajdującego się w samym centrum Kościerzyny. Tak, jak i inne restauracje w Kościerzynie, stawiamy na lokalne smaki, ale nasza karta jest rozbudowana także o dania dla dzieci i popularne potrawy. W ramach restauracji działa także Pierogarnia, gdzie można wybierać spośród słodkich, jak i wytrawnych pierogów. To przestronne, jasne oraz klimatyczne wnętrze, wyposażone w stylowe dodatki. Ponadto profesjonalna obsługa baru serwuje smaczną kuchnię. Jest to zatem wyjątkowe miejsce, w którym warto spędzić czas.