MENU

Hotel Gryf – piękne miejsce o wielu możliwościach

Szukasz noclegu o dobrej lokalizacji, z niezbędnym wyposażeniem i smacznym jedzeniem? Zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Gryf! Znajduje się on na Kaszubach, w samym centrum Kościerzyny, kilka metrów od Głównego Rynku i dworca PKS (350 m). Jest to duży hotel oferujący 30 komfortowych pokoi zaopatrzonych w ręczniki, suszarkę do włosów oraz kosmetyki. Ponadto w każdym apartamencie dostępny jest internet oraz nowoczesny telewizor. Jeśli interesuje Cię tani, przestronny hotel, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy przyjemny pobyt, pełen odpoczynku i pięknych wspomnień.

Do kogo skierowana jest oferta Hotelu Gryf?

Nasz tani hotel cechuje niezwykle atrakcyjna lokalizacja. Znajduje się on w Kościerzynie, bliskiej odległości od Dworca PKP i PKS, dzięki czemu bez trudu trafiają do nas goście zarówno z okolicznych miejscowości, jak i dalszych regionów Polski. To miejsce chętnie odwiedzane nie tylko przez klientów indywidualnych. Stanowi ono także świetny hotel na zakwaterowanie grupowe. Zorganizujesz w nim m.in. weekend rodzinny, wyjazd integracyjny, sympozjum i wiele innych spotkań. Oprócz tego Gryf to idealny hotel dla drużyn sportowych. Wygodny pokój i smaczny posiłek zapewni efektywną regenerację organizmu po ciężkim treningu lub meczu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających i w dopasowaniu do cen konkurencji, staramy się, by nasz tani hotel był wyśmienitą opcją na tle innych ośrodków wypoczynkowych w Kościerzynie. To idealne miejsce dla osób, które potrzebują odpoczynku w pięknych okolicznościach przyrody. Kaszuby to region pełen terenów zielonych, sprzyjających zarówno fizycznemu odprężeniu, jak i wewnętrznemu wyciszeniu.

Organizacja uroczystości w Hotelu Gryf

Hotel Gryf to idealne miejsce dla gości chcących „urządzić” wesele, chrzciny, urodziny, studniówkę, ale nie tylko. Zorganizujesz w nim również bankiety, szkolenia czy spotkania biznesowe.

 

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ POKOI