MENU

Restauracja

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej restauracji. Jej doświadczony personel gwarantuje Państwu wyśmienite menu i profesjonalną obsługę wszelkich uroczystości nawet do 200 osób.

Kuchnia naszego hotelu słynie z doskonałych polskich i europejskich potraw przyrządzonych według własnych przepisów. Gościom naszej restauracji szczególnie polecamy specjalności szefa kuchni.

 

MENU RESTAURACJI
MENU PIEROGARNI

Mamy nadzieję, że nasze wyśmienite dania spełnią Państwa oczekiwania i zaspokoją kulinarne potrzeby nawet najbardziej wymagających koneserów dobrego smaku.

Wszystkim osobom, które przebywają na terenie malowniczej miejscowości, jaką jest Kościerzyna, polecamy poznanie bogatego menu oferowanego przez naszą restaurację. Doświadczony i wykwalifikowany personel zapewni Państwu profesjonalną obsługę, a kucharze, będący prawdziwymi wirtuozami smaku, zachwycą wyjątkowo pysznymi oraz efektownie wyglądającymi potrawami. Ponadto nasza restauracja jest miejscem, w którym oferujemy Państwu organizację przyjęć okolicznościowych nawet do dwustu osób. Prowadzona przez nas restauracja słynie z wybornych dań pochodzenia polskiego oraz europejskiego, które przygotowywane są według oryginalnych przepisów. Zachęcamy do poznania naszego menu, a w szczególności pozycji polecanych przez szefa kuchni.